Zahájení školního roku

Vážení rodiče,

blíží se začátek školního roku, věnujte, prosím, pozornost těmto informacím:

Ve středu 1. 9. začátek vyučování v 7,30 (příchod žáků do školy v 7,15), konec vyučování v 9,00. Obědy a družina budou fungovat od 2. 9. v plném rozsahu. V době rekonstrukce budou žáci přicházet a odcházet předním vchodem (přístup umožněn podél školy z parkoviště). Z epidemiologických důvodů bude vstup do budovy umožněn pouze rodičům žáků 1. ročníku.

Žáci se budou testovat antigenními testy 1. (1. ročník 2.9.), 6. a 9. 9. 2021. Testovat se nemusí žáci plně očkovaní, 180 dní po covidu, žáci s testem z odběrového místa (toto musíte doložit). Kdo by se odmítl testovat, bude muset mít roušku po celou dobu pobytu ve škole, ostatní žáci ji nosí ve společných prostorách. Po ukončení testování ministerstvo vyhodnotí situaci a zváží další postup.

Přeji Vám hezký začátek školního roku!

Petra Richtrová

Příloha:

MŠMT_Manuál k provozu škol a testovaní