Informace o platbách pro školní rok 2024/2025

Vážení rodiče, od tohoto roku je stanovení výše úplaty (školného) za mateřskou školu a školní družinu v kompetenci zřizovatele školy. Z rozhodnutí obecního zastupitelstva bude úplata za mateřskou školu zvýšena pro tento školní rok na 500 Kč/měs. Úplata za školní družinu zůstává pro tento školní rok nezměněna, tedy 150 Kč/měs. Úhrada bude stejně jako loni probíhat za období září-prosinec a leden-červen. Výzvu k platbě s veškerými potřebnými údaji obdržíte. Neplaťte prosím nic předem, ani v měsíčních platbách. Oboje nám komplikuje evidenci. Zkontrolujte si tedy prosím, že nemáte nastavený žádný trvalý příkaz, kterým by nám školné odcházelo. Stravné bude strháváno obvyklým způsobem v měsíční frekvenci. Zde prosím o kontrolu nastavení termínů a limitů inkasa. Příkaz ke stržení prostředků zadáváme vždy zhruba 19. den v měsíci. Děkuji.