Informace k zahájení školního roku

V pondělí 2.9. bude škola otevřena od 6:30, zahájení školního roku proběhne od 7:30 do 8:30. Pro malý zájem tento den nebude v provozu školní družina. Prosíme tedy o vyzvednutí žáků nejpozději do 9 hodin. Další dny již bude budova otevřena standardně, tedy ranní družina od 6:30, odpolední do 16:10. Přihlášky do družiny děti obdrží v pondělí, prosíme o jejich návrat obratem, stejně tak přihlášky ke stravování. Výuka dle rozvrhu bude probíhat od středy 4.9. Finalizujeme úkony spojené s nastavením systému Bakaláři tak, abyste mohli využívat pro informovanost o prospěchu, dění ve škole a komunikaci s námi mobilní aplikaci. Přístupové údaje a informace k používání zašleme ve chvíli, kdy bude vše připraveno.