Cestopis – divadlo Turnov

Miloš a Kateřina Motani – Šílená Indie

Ve středu 8. listopadu se žáci 4. a 5. ročníku zúčastnili cestopisné přednášky manželů Motani o Indii.

Povídání nás zavedlo do nejskrytějších míst této krásné země. Viděli jsme tradiční pokrmy, ale i tajemná a záhadná místa, které naši průvodci navštívili. Byli jsme svědky toho, jak žijí obyčejní a chudí lidé této zajímavé země, viděli jsme mnoho indických tradičních pokrmů, ale i třeba to, jak se místní lidé baví a tráví volný čas.

Celá přednáška trvala 90 minut, ale ani to zdaleka nestačilo, abychom se dozvěděli vše o tomto magickém kousku světa. Na závěr se konala vědomostní soutěž o drobné ceny a zde několik žáků díky správným odpovědím získalo malé ceny. Již teď se těšíme na další povídání.